4-6 YAŞ

ÇOCUK BALESİ

HAZIRLIK SINIFLARI

6 - 16 yaş arası çocuk ve gençlerin katılabileceği akademik çalışmalarımıza hazırlık amacıyla, 4 - 6 yaşlarındaki çocuklar hazırlık sınıflarına katılabilirler.

Çocuk balesi - hazırlıklık sınıflarının amacı çocuklara erken yaşta koordinasyon ve esneklik kazandırmak, temel bale pozisyon & çalışmalarına giriş yapmak ve çocukların sosyal becerilerinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

6-16 YAŞ

AKADEMİK KLASİK BALE SINIFLARI

Akademik bale sınıflarımıza katılan ve 8 yıllık teknik çalışmalarımızı tamamlayan öğrencilerimiz, eğitimlerinin sonunda M.E.B. onaylı eğitmenlik diplomalarını almaya hak kazanırlar.

Bu diploma ile eğitmenlik yapma, dans okul açma hakkına sahip olur hatta İzmir Dans Akademi'de eğitmen olarak görev alarak, ekibimizin değerli bir üyesi ve meslektaşımız olabilirler.

 

YETİŞKİN BALESİ

HOBİ SINIFLARI

Yetişkin Bale Sınıflarımız 16 yaş ve üzeri tüm katılımcılara açıktır. Bu çalışmalarımıza hiç dans deneyimi olmayan kişiler veya farklı dans branşlarında faaliyet gösterdiği halde klasik balenin estetik ve disiplinini de bedenine kazandırmak isteyen dansçılar katılabilirler.

Klasik Bale dersleri; daha esnek ve güçlü kaslara sahip olmanıza,  bedensel farkındalığınızı arttırarak duruş bozukluklarını ortadan kaldırmanıza, daha sosyal, mutlu, sağlıklı ve sanatsal derinliği artmış bireylere dönüşmenize olanak sağlar.